Gülşen de Kervana Katıldı: Sosyal Medya Hesabından Herkesi Çıkardı

Son zamanlarda ünlü isimler sosyal medya ekipleriyle çalışmaya başladı. Milyonlarca takipçisi bulunan ünlü isimler, hesaplarını bu ekiplere emanet ediyorlar. İlk olarak Seda Sayan’ın herkesi takipten çıkması herkesin dikkatini çekmişti.

Şimdi de ünlü isim Gülşen herkesi takibi bıraktı. Üstelik eşi de dahil!

Sanatçı Gülşen son zamanlarda sık sık gündemimize geliyor. Daha doğrusu eksik olmuyor!

Bugünlerde Gülşen hakkında birbirinden farklı paylaşımlar görmüş olabilirsiniz. Her sahnesinde farklı bir tarzla farklı bir tasarımla dinleyici karşısına çıkan Gülşen haliyle her adımıyla gündem oluyor.

Gülşen’i son olarak bu ‘eksik parçalı’ pantolonuyla gördük!

Görenleri şaşkına çeviren Gülşen, tabii sosyal medyanın da diline düştü. ‘Pantolonunu çekmeyi unutmuş’ gibi yorumlar yapılırken bu kıyafeti ti’ye alan Tansu Dayan ise herkesi kırdı geçirdi.

Öyle ki Gülşen de Tansu Dayan’ın bu parodi videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. ?

Gelelim günün ilginç haberine! Instagram hesabında yaklaşık 3 milyon takipçisi bulunan Gülşen, herkesi takipten çıkardı.

Üstelik eşi Ozan Çolakoğlu da takipten çıkardığı isimler arasındaydı.

3,3 milyon takipçili Instagram hesabı için sosyal medya ekipleriyle anlaşmaya varan Gülşen, kitlesini büyütebilmek adına takip ettiği herkesi çıkardı. Sık sık konserlerinden paylaşım yapan Gülşen’in bundan sonra nasıl paylaşımlar yapacağı ise merak konusu.

Ayrıca hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Seda Sayan yakın arkadaşı Safiye Soyman dahil herkesi takipten çıkarmıştı.

Yalnızca eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin’i takibi bırakmayan Seda Sayan, daha profesyonel bir profil tasarladığını söylemişti. 

Safiye Soyman ise bu duruma sitem etmişti…

Neyse ki Seda Sayan, yakın dostunun yeni şarkısını paylaşarak gönlünü almayı başarmıştı!

Soyman, yaptığı açıklamada ‘Seda benim bacım. Her gün 3 kez görüntülü konuşuyoruz. Ona Gülşah Saraçoğlu bir sosyal medyacı bulmuş. O bu şekilde yönlendirmiş. Yeni trend bu. Ebru Gündeş, Sibel Can, Hadise. Hande Yener de yapmış. Saygı duyuyorum. Demek ki öyle uygun gördü. Memnun musunuz derseniz hiç memnun değilim. Çıkarttığı için tabii iki üzüldük.’ demişti.

Bakalım Gülşen’in takipten çıkardığı kimselerden böyle bir tepki gelecek mi?

Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x